Keencut Evolution 3 SmartFold- Cutter bar 3.6m

8 500 RON negociabil
Valabil din 2/22/2026 2:02:25 PM
Specificații
Descriere
Trimmer de tăiere pentru materiale Keencut Evolution 3
Instalat permanent pentru utilizare imediată, Evolution3 BenchTop este perfect pentru un studio aglomerat sau un mediu de producție cu utilizare intensă.

Tehnologia unică Lift-and-Hover (patent în curs de brevetare) de la Keencut permite alinierea rapidă și precisă, cu o singură mână, a tuturor materialelor, indiferent de grosime. Coborâți bara de prindere și aceasta plutește chiar deasupra suprafeței materialului, fără a se lăsa, chiar și pe tăietorul de lungime completă de 3,6 m (144 ). Folosiți banda de vizibilitate pentru a vedea unde se va face tăierea, apoi cuplați complet clema - este atât de simplu.

Puteți schimba rapid capetele QuikSwap pentru a oferi tăiere generală, îndoire sau tăiere a țesăturilor, iar precizia de 0,2 mm (0,008 ) este garantată întotdeauna la fiecare tăiere.

ID anunț: 1771000379

Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.