Casa Merci închiriază 3 camere in regim hotelier, toate cu bai proprii și o garsoniera conf. I , in Câmpulung Muscel , situate ultracentral, pe bulevardul Pardon, vis a vis de Grădina Publica Merci.
Dacă ești în căutarea unui loc retras, să te bucuri de foșnetul pădurii, dar să nu te îndepărtezi de oraș, Cabana din Pădure este cea mai bună alegere.
Punem la dispoziție terasă amenajată cu grătar pentru petreceri reușite sau seri liniștite alături de cei apropiați. Capacitatea terasei este de maxim ...