Vand 500 rame insarmate 1 1 si 500 1 2 insarmate
Vand 500 rame 1 1 însarmate , curate, bine întreținute la 1 leu buc. si 500 buc1 2 la 50 de bani buc. Vând datorită faptului că am redus nr de stupi
Oancea, Galati
23 februarie
1 RON
Vand 500 rame 1 1 însarmate , curate, bine întreținute la 1 leu buc. si 500 buc1 2 la 50 de bani buc. Vând datorită faptului că am redus nr de stupi
Oancea, Galati
23 februarie
1 RON
Vând 3 jante din aliaj originale de Toyota rav 4, fabricație 2013, cu dimensiunea 235/55/r18. Menționez cauciucurile au fost folosite un sezon. Prețul este 2000 lei negociabil
Oancea, Galati
20 februarie
2 000 RON
Vând masă lemnoasă de Paulownia cu 500 lei m cub, plantația are 10 ani, iar diametrul este cuprins între 25, 35 și 45 cm, iar tulpina are lungimea cuprinsa între 6, 8, 10,12 m, poate chiar mai mult. Tăiatul, încărcatul și transportul este suportat de către cumpărător. Plantația se află în localitatea Oancea, județul Galați. Pentru mai multe detalii la telefon .
Oancea, Galati
20 februarie
500 RON
Vând masă lemnoasă de Paulownia cu 500 lei m cub, plantația are 10 ani și are diametrul cuprins între 25, 35 și 45 cm, iar tulpina are lungimea cuprinsa intre 6, 8, 10 și 12 m, uneori chiar mai mult. Tăiatul, încărcatul și transportul este suportat de către cumpărător. Plantația se află în localitatea Oancea, jud.galati, pentru mai multe detalii la telefon .
Oancea, Galati
20 februarie
500 RON
Vand puieți de Paulownia lemnificati cu lungimea cuprinsa între 50 si 100 cm. Prețul este de 10 lei buc.
Oancea, Galati
20 februarie
10 RON
Vând plantație de Paulownia cu terenul aferent de 1,5 hectare cu casă de locuit de 60 m pătrați ( dormitor, sufragerie, baie, bucătărie și terasă) cu toate utilitățile ( apă curentă, curent, internet și tv), o magazie de circa 25 m pătrați și un șopron de 16 m pătrați pentru lemne. Curentul este produs prin panouri fotovoltaice și eoliană. Apă curentă provine de la un puț forat de mare adâncime cu un debit foarte puternic, care alimentează casa de locuit și instalația de udat toată plantația și livada. Plantația de Paulownia este plantată din anul 2014 și livada de 100 pomi fructiferi ( meri, peri, caiși, cireși, nectarini, pruni, vișini, migdal, piersici, aluni) , iar curtea este plina cu flori( trandafiri de diferite culori, crini imperiali și alte flori de sezon). Plantația se află în localitatea Oancea, jud. Galați . Proprietatea este supravegheată 24 24 video, atât interior, cât și exterior, se poate urmări de pe telefon. Mai multe detalii la telefon .
Oancea, Galati
13 februarie
50 000 EUR